24MKSport Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

24MKSport Forum


 
HomeБарајLatest imagesРегистрирајте сеВлез

 

 Hristijan Kirovski Pregovori so Amkar Perm

Go down 
АвторПорака
UltrasBOYS-KOMITI_Vienna4
Admin
UltrasBOYS-KOMITI_Vienna4


Број на мислења : 211
Age : 35
Localisation : Austria ( Wien )
Registration date : 2007-06-10

Hristijan Kirovski Pregovori so Amkar Perm Empty
ПишувањеПредмет: Hristijan Kirovski Pregovori so Amkar Perm   Hristijan Kirovski Pregovori so Amkar Perm Icon_minitimeВто Јун 12, 2007 4:32 pm

НАПАЃАЧОТ ВО РУСИЈА...

Вардаровиот напаѓач Христијан Кировски е во преговори со рускиот прволигаш Амкар Перм. Според последните информации по заинтересираноста на Амкар за услугите на Кировски нашиот фудбалер деновиве се наоѓа во Русија каде треба да се прецизираат деталите за негово евентуално потпишување со рускиот прволигаш
Вратете се на почетокот Go down
http://www.MK24Sport-Forum.tk
 
Hristijan Kirovski Pregovori so Amkar Perm
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Hristijan Kirovski Bara Angazman
» Kirovski Ostanuva za Kupot na UEFA
» Kirovski Ke Se Razbudime za Anorthosis Famagusta FC

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
24MKSport Forum :: ФК Вардар Скопје 1947-
Отиди до: